Co je to SM Systém

MUDr. Richard Smíšek - autor metody

který více než 32 let metodu vyvíjí, a je podložena léčbou 10 000 pacientů. Spolu s jeho dcerami MUDr. Kateřinou Smíškovou a MUDr. Zuzanou Smíškovou metodu dále rozvíjí a popularizuje. Jeho známý slogan "Chci od života více - chci reciproční inhibice" dává znát, že není jen suchopárný lékař či...
+

Jak funguje SM Systém?

SM system využívá cvičení s pružným lanem (neplést si s cvičením/posilováním s gumou). Elastické lano zde funguje jako „prodloužení svalových vláken, aktivujících spirálu“. Nejjednodušší harmonická sestava cviků, která procvičí všechny důležité svaly má 11 cviků. Sestava 11ti cviků může...
+

Kde pomůže SM Systém?

Rehabilitace páteře pomocí aktivace spirálních stabilizačních řetězců – stabilizační korzet, otevřela cestu k vysoce efektivní konzervativní léčbě diagnóz, kde dosavadní operační i konzervativní léčba selhává. Jsou to především tyto diagnózy: 1) výhřez meziobratlové ploténky 2) bolesti zad v...
+

Co je to SM Systém?

SM System - to je: vysoce účinný pohybový program, aktivní rehabilitační cvičení se speciálním elastickým lanem ucelená terapeutická procedura zahrnující speciální cílenou anatomickou masáž individuální terapie se zaměřením na detailní provedení cviků, korekce cviků, protažení příslušných...
+

Mgr. Alex Kling

728 947 992
pokud nezvedám telefon, nezoufejte. Právě pracuji. Jakmile to bude možné zavolám zpět
alex.kling@email.cz
Vytvořeno službou Webnode