Imzadi - rekondiční centrum  založilo aktivitu - SM Systém Brno - Škola zad

IČ: 64449971 , ŽÚ/1330/2009/Fi/4, č.účtu: 1021634031/3030

Odpovědná osoba: Mgr. Alex Kling

Otevírací doba: individuální, na základě tel./eml objednávky

pořádám výcvik cvičitelů a terapeutů metody SM Systém - kurzy 1AB (cvičební část) a 1 CD (manuální techniky),  dále pak individuální a skupinová cvičení SMS pro klienty s obtížemi pohybového aparátu

Chcete umět řešit funkční potíže pohybového aparátu? Odstraňovat negativní faktory způsobující výhřez meziobratlového disku v akutní a subsakutní fázi? Chcete se naučit účinně řešit problematiku vadného držení těla, cervikogenních závratí, vbočených palců? Chcete umět účinně řešit skoliotická vybočení páteře? Znát způsob jak razantně zvýšit sportovní výkon, kompenzovat jednostranně zatěžující sport nebo sedavé zaměstnání? Tohle a mnohé další je možné se naučit na kurzech metody SM Systém 1AB (cvičební část) 1CD (manuální a trakční techniky). Kurzy jsou vhodné pro maséry,fitness trenéry, cvičitele zdravotní TV, fyzioterapeuty, sportovce, pracovníky ve zdravotnictví, ale i pro  všechny zájemce o hlubší poznání pohybového aparátu.

Lektoři, terapeuté a cvičitelé SM Systému v centru Imzadi:

Mgr. Alex Kling

Robert Kaleta

Jitka Sedláková 

Milada Svobodová (dornova metoda)

Mgr. Martin Morávek (externí lektor metody SPS)

Kurzy vedou 

1) Mgr. Alex Kling, lektor a cvičitel rehabilitační TV  pro metodu SM Systém (akreditace MŠMT), a doporučený terapeut dornovy metody. Lektor kurzů 1 ABCD a organizátor kurzů uvedených na tomto webu.  Web pro individuální terapie: www.imzadi.cz

 

 

 

2)Robert Kaleta, vynikající cvičitel, terapeut a lektor metody SM Systém. Nejvíce ho baví řešení výhřezu meziobratlového disku a rád pracuje se sportovci.

 

 

 

 

3) Kurzy tématické (pokročilé, např. SM Systém - Skolióza, Horní & dolní končetina..... atd.) vede vynikající fyzioterapeut Mgr. Martin Morávek, dlouholetý terapeut rehabilitačního centra MUDr. R.Smíška. Jeho kurzy jsou nejen vysoce odborné a metodicky dokonalé,  jsou i prodchnuty jeho příjemným humorem.