Skupinové cvičení

Kde: Imzadi - rekondiční centrum, Špitálka 8,  budova Direct média, 1.patro (místa na parkování v dvorním traktu objektu)

Kdy: skupinové cvičení formou bloku  5 lekcí  v týdenním intervalu. (S každou lekcí se postupuje od cviků nejjednodušších po cviky pokročilejší. 

Pro objednání kontaktuje příslušného terapeuta. 

Cena: 750.- (5 lekcí)    

Další běh skupinového cvičení začne: 

Pondělí  - v 18  hodin

9.9. - 5 lekcí - Mgr. Alex Kling (obsazeno)

Úterý – v 17:00

10.9. - 5 lekcí - vede Robert Kaleta

Středy – v 18 hodin

11.9. - 5 lekcí - vede Martina Hybnerová

Čtvrtky - v 17:30

12.9. - 5 lekcí - vede Martina Hybnerová

Čtvrtky - v 18:30

26.9. - 5 lekcí - vede Jitka Sedláková

Kontakty pro přihlášení:

Mgr. Alex Kling - 728 947 992 alex.kling (zavináč) email.cz

Robert Kaleta - 776 630 088 rkaleta@gmail.com

Martina Hybnerová - 736 436 901 mhybnerova@centrum.cz

Jitka Sedláková - 608 368 848

 

(A.Kling, R. Kaleta a J. Sedláková a M.Hybnerová jsou certifikovaní cvičitelé a terapeuti metody Spirální stabilizace - SM Systém zapsaní na oficiální listině terapeutů. Tedy nenaučili se to někde při žehlení z youtubu)

Co s sebou: cvičí se v ponožkách (tedy silnější ponožky pro zimomřivé)

Cena: 750,- Kč  za 5 vstupů - Vzhledem k nízké ceně nezohledňuji absence. (Storno podmíny v ceníku)

Co pro to udělat: zaslat SMS nebo email konkrétnímu terapeutovi. (např. budu chodit na skupinové cvičení v pondělí. Margharita Mojitová)

Upozornění: Cílem skupinového cvičení je prevence a regenerace. Neslouží k léčbě akutních či bolestivých stavů (k tomu je určena individuální terapie). Skupinové cvičení slouží k automatizaci cviků, nelze se zaobírat detailním provedením cviků - k tomu slouží individuální terapie. Ve skupině se sejde množství "diagnóz" a nelze každému individuálně vysvětlovat varianty cviků k řešení jeho konkrétních obtíží. 

Výhody oproti cvičení doma: Skupinová dynamika, důraz na automatizaci pohybových stereotypů, korekce chybného provedení cviků. Podmínkou je umět základy cvičení metody SM, tedy absolvované alespoň 1-2 individuální lekce (u jakéhokoliv certifikovaného cvičitele metody).

Cílem skupinového cvičení je automatizace nových, správných pohybových vzorců. V individuální terapii se lze naučit detailní provedení cviků, skupinové cvičení pak dodává  jistou dynamiku a motivaci ke cvičení a zásobník cviků. Jinými slovy: Individuální terapie buduje kvalitu, skupinové cvičení kvantitu. 

 

 

Mgr. Alex Kling

728 947 992
pokud nezvedám telefon, nezoufejte. Právě pracuji. Jakmile to bude možné zavolám zpět
alex.kling@email.cz
Vytvořeno službou Webnode